STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Wrzesień 29 2016 15:30:25   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTY


COMENIUS

I LO W PROGRAMIE COMENIUS

I LO W PROJEKCJIE COMENIUS

COMENIUS

Nawigacja
MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2017

WOLONTARIAT

PCK

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
INFORMACJA O OCENACH
INNE
Od oceny

Dyrekcja I LO zawiadamia, iż w dniach 9-10 czerwca 2016 r. uczniowie i rodzice zostaną poinformowani o przewidywanej dla ucznia rocznej ocenie klasyfikacyjnej z zajęć edukacyjnych i przewidywanej rocznej ocenie klasyfikacyjnej zachowania.

SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższy tydzień:

Poniedziałek (06.06) - 7

Wtorek (07.06) - 26

Środa (08.06) - 1

Czwartek (09.06) - 34

Piątek (10.06) - 13

GRATULUJEMY !!!
PREZENTACJE KLAS
NAUKA

KLASA DPREZENTACJE WSZYSTKICH KLAS
UCZNIOWIE Z PASJĄ - KAMIL GAŁECKI
PROJEKTY
Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę ucznia - Kamila Gałeckiego, klasa IIIa.

Kamil Gałecki - plakat
UCZNIOWIE Z PASJĄ - KATARZYNA JANOSKA
PROJEKTY
Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę uczennicy - Katarzyny Janoski, klasa IIIc.

Katarzyna Janoska - plakat
KONSULTACJE 02.06.2016
INNE
O G Ł O S Z E N I E

Dyrekcja ZSO I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu informuje o konsultacjach indywidualnych dla rodziców uczniów.


HARMONOGRAM KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH
SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższy tydzień:

Poniedziałek (30.05) - 16

Wtorek (31.05) - 19

Środa (01.06) - 21

Czwartek (02.06) - 2

Piątek (03.06) - 11

GRATULUJEMY !!!
I MIEJSCE NA MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ
NAUKA
Od 25 maja 2016

Klaudia Szcześniak z klasy Ie wraz z kolegą Andrzejem Sołtysikiem zajęli I miejsce na Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Częstochowie dnia 19 maja. W konkursie brało udział 128 projektów z różnych Uniwersytetów w Polsce i na świecie między innymi z Ukrainy, Rosji, Holandii. Nasza uczennica zaprezentowała wykład pt "Protonowy chaos", a następnie odpowiedział na pytania jury. Konferencja organizowana jest po raz 40 - sty, obejmuje szeroki zakres tematyczny m.in. z takich dziedzin jak: fizyka, chemia oraz ochrona środowiska.
Wielkie GRATULACJE!!!

SUKCES NASZEJ ABSOLWENTKI
INNE
>
Od

Sukces Kasi Sierki

Już 3 CZERWCA w KINACH "Baby Bump" - najodważniejszy polski film od lat!. Film, który zachwyca widzów i podbija światowe festiwale - MFF w Wenecji czy South by Southwest (SXSW) w Teksasie.


Asystentem kierownika produkacji przy filmie była

nasza absolwentka - KATARZYNA SIERKA


" Baby Bump" to nagrodzony na festiwalu w Wenecji najmocniejszy debiut ostatnich lat. Zdaniem amerykańskiej krytyki "niesamowite połączenie wyobraźni Davida Lyncha z Waltem Disneyem. Przekraczające granice kina niezwykły filmowy komiks. Dziki, punktowy, niepoprawny".

WYNIKI VIII SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "BESTONE"
NAUKA

Znamy już wyniki VIII Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego „BESTONE”. W ciągu całego roku szkolnego uczniowie zmagali się z trudnymi testami w czterech etapach, które sprawdzały takie sprawności językowe jak: rozumienie tekstu słuchanego i czytanego, rozpoznawanie i stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych. Ostatecznie jako najlepszych wyłoniono:

I miejsce Aleksandra Żak z klasy II B

II miejsce Agata Karoń z klasy III D

III miejsce ex aequo Piotr Grzesiak II D i Marta Kajdańska IIC


W poszczególnych etapach i eliminacjach pokonali oni ponad 50 uczniów.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.
ZDOBĄDŹ STYPENDIUM NA I ROK STUDIÓW!
INNE

Stypendia pomostowe to stypendia na I rok studiów. Skierowane są do ambitnych i zdolnych maturzystów z małych miast i wsi, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować. Program Stypendiów Pomostowych, poprzez ufundowanie stypendium na I rok studiów, ułatwia młodym ludziom podjęcie studiów, i stanowi furtkę do rozbudowanego systemu stypendialnego na kolejne lata studiów.
Stypendium wynosi 5.000 zł i jest wypłacane w 10 miesięcznych ratach.

www.stypendia-pomostowe.pl


Czytaj więcej...

Strona 5 z 125 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>