STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Grudzień 09 2016 16:19:05   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2017

WOLONTARIAT

PCK

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WITAMY
NAUKA | SPORT | AKCJE I PROJEKTY | SAMORZĄD SZKOLNY | WYCIECZKI I WYMIANY | INNE
You need flash.
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
WOLONTARIAT W SP11
INNE

Uczennice klasy IIc Ania Cieloch i Karina Kopińska prowadzą wolontariat w Przedszkolu przy Szkole Podstawowej nr 11 w Zawierciu - Marciszowie. W każdy piątek odbywają się spotkania z dziećmi, w czasie których nasze uczennice proponują przedszkolakom nowe gry, zabawy, uczą ich nowych piosenek, wierszyków, literek. Obie strony mają satysfakcję ze wspólnej pracy i spędzonego razem czasu.

Galeria zdjęć
MIKOŁAJKI 2016
SAMORZĄD

SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:Poniedziałek (12.12) - 23

Wtorek (13.12) - 27

Środa (14.12) - 5

Czwartek (15.12) - 30

Piątek (16.12) - 14


„16 DNI AKCJI PRZECIWKO PRZEMOCY ZE WZGLĘDU NA PŁEĆ”
INNE

7 grudnia 2016 roku w ramach Międzynarodowej Kampanii, którą zainicjował w roku 1991 Women's Global Leadership Institute przy Uniwersytecie Rutgers, uczniowie klas II B i II C naszej szkoły brali udział w prelekcji pracowników MOPS-u w Zawierciu. Obraz przypadków doznawanej przemocy ze względu na płeć dopełniła projekcja polskiego filmu Plac Zbawiciela z 2006 roku w reżyserii Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego. Niezwykle wstrząsający film, który jest oparty na wydarzeniach autentycznych, ukazuje zarówno złożoność i tragizm zjawiska przemocy w rodzinie, ale również możliwość obrony przed przemocą i obrony praw osób doznających przemocy. Opisane przypadki pozwalają zrozumieć, jak różna, ale zarazem jak krzywdząca może być przemoc.
Kampania odbywa się pomiędzy 25 listopada (Międzynarodowym Dniem Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet) a 10 grudnia (Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka). Wybór tych dat to symboliczne podkreślenie faktu, że prawa kobiet są prawami człowieka.
Podczas spotkania w MOK-u własnym podpisem potwierdziliśmy nasz sprzeciw wobec przemocy i jednocześnie poparliśmy słuszność kampanii.
Koordynator szkolny Joanna Dziechciarz - Duda.
I.B

Galeria zdjęć
PAKOWANIE SZLACHETNEJ PACZKI 2016
INNE

Fotorelacja z pakowania Paczki - pełna relacja już wkrótce.


Galeria zdjęć
KONSULTACJE 13.12.2016
INNE
O G Ł O S Z E N I E

Dyrekcja ZSO I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu informuje o konsultacjach indywidualnych dla rodziców uczniów.


HARMONOGRAM KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH
I FORUM SZKOLNICTWA
INNE

Aby móc lepiej zdecydować o swojej przyszłości wybraliśmy się na I forum szkolnictwa zawodowego do Katowic. Podczas forum można było wziąć udział w panelu dyskusyjnym oraz skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej . Czy ktoś wybierze taki rodzaj kariery zawodowej czas pokaże - pierwsze kroki zostały poczynione: zaczynamy na poważnie myśleć o tym, co będziemy robić po maturze;)
MS

Galeria zdjęć
KIERMASZ AMNESTY INTERNATIONAL
PROJEKTY

W czwartek 8 grudnia odbędzie się także okolicznościowy kiermasz, w czasie którego będzie można kupić różnego rodzaju smakołyki - środki pozyskane w ten sposób są przeznaczone na wysyłkę listów oraz na cele statutowe działalności Amnesty International. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Maratonu! Liczymy na Wasze wsparcie!

WSPÓLNIE DZIECIOM 2016
INNE

Po raz kolejny udało się! Drodzy Żeromiacy! Zauroczeni atmosferą, na fali pozytywnych emocji, na szybko, mając przed oczyma radosne buzie dzieci, zawiadamiamy, że po raz "enty" udało się nam zorganizować spotkanie mikołajkowe dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gołuchowicach. Dzięki funduszom zgromadzonym podczas Dnia Kawy i dzięki pomocy wolontariuszy oraz sponsorów dzieci z placówki obdarowane zostały "wypasionymi" paczkami. Było głośno, radośnie i smacznie dzięki naszym sponsorom. Szczególnie dziękujemy: IPA Zawiercie, Grupie Jura.pl, OSiR Zawiercie, Football Academy, SGRW Radzionków, Piekarnia - Ciastkarnia Anetka, PRONOMIS - balony z helem.
Po raz kolejny udowodniliśmy, że chcemy dać odrobinę szczęścia innym. Każdy może zostać Świętym Mikołajem!

MZ,KS,MS, klasy 2d, 2c, 3a, 3c,1a,1b,1c.

Galeria zdjęć
AKCJA KRWIODAWSTWA 5 XII 2016 R.
PCK

Samo oddanie krwi to zaledwie kilka minut, a Twoja krew uratuje niejedno ludzkie życie! Krew jest niezbędna dla dzieci i dorosłych walczących z rakiem, dla pacjentów oczekujących na zabieg chirurgiczny, ofiar wypadków.

W dzisiejszej akcji krwiodawstwa wzięło udział 28 osób, z czego krew oddało 16. Razem oddaliście ponad 7 l krwi! Wszystkim uczestnikom dziękuję i zapraszam do udziału w kolejnych akcjach. W styczniu wszyscy " pierwszorazowi"na uroczystym spotkaniu otrzymają listy gratulacyjne, następna akcja zaś na początku marca 2017 r.
Opiekun SK PCK

Galeria zdjęć
MIKOŁAJ TUŻ...TUŻ...
SAMORZĄD

A my widzimy się na szalonej zabawie mikołajkowej z wychowankami SOSW w Gołuchowicach!
U nas w szkole też będzie można też spotkać Świętego Mikołaja, który wraz ze swoją ekipą będzie czekał na was w świątecznej Foto-budce. Za symboliczny słodki prezent batonik, czekoladę, lizaka, cukierka będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie.
Zebrane słodycze dostana dzieciaki ze Szlachetnej Paczki oraz podopieczni Ośrodków, z którymi współpracujemy!!!
Zapraszamy!!!
SU wraz z klasą 1c

Strona 1 z 133 1 2 3 4 > >>