STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Czerwiec 25 2017 05:25:19   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2017

WOLONTARIAT

PCK

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WITAMY
NAUKA | SPORT | AKCJE I PROJEKTY | SAMORZĄD SZKOLNY | WYCIECZKI I WYMIANY | INNE
You need flash.
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
OGŁOSZENIA

REKRUTACJA 2017/2018 DO ILO

ELEKTRONICZNA REJSTRACJA KANDYDATA OD 19 MAJA 2017

REKRUTACJA DO LICEUM DLA DOROSŁYCH

PRZETARGI

WAKACJE!!!
INNE
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
INNEGALERIA ZDJĘĆ

WOLONTARIAT 22.06.2017 MUZYCZNE CZWARTKI
INNE


Galeria zdjęć
WYDAWANIE ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI
INNE
O G Ł O S Z E N I E

Dyrekcja ZSO I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu informuje absolwentów rocznika 2016/2017, że dnia 30 czerwca od godz. 11.00 w salach 62 i 63 wychowawcy klas rozpoczną wydawanie świadectw dojrzałości.


DOKUMENT Z PEŁNĄ TREŚCIĄ OGŁOSZENIA
HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
INNE
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się w piątek 23 czerwca wg następującego harmonogramu. Godz . 8.45 - 9.00 Spotkanie wychowawców z klasami według grafiku:

Klasa Ia - sala 81 (Joanna Pencak)
Klasa Ib - sala 64 (Ewa Warzyńska)
Klasa Ic - sala 84 - (Aneta Pantak)
Klasa Id - sala 90 - (Renata Wizor)
Klasa IIa - sala 85 - (Agnieszka Muc)
Klasa IIb - sala 63 - (Iwona Borecka)
Klasa IIc - sala 79 - (Elżbieta Bigajczyk-Budak)
Klasa IId - sala 75 - (Małgorzata Zrebny)
Klasa IIe - sala 70 - (Urszula Ogurek)

Godz. 9.00 - Uroczyste zakończenie roku szkolnego na hali sportowej szkoły
- Wręczenie nagród
- Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego
Godz. 10.00 - Podsumowanie roku szkolnego w klasach
- Omówienie zasad bezpiecznego zachowania w czasie wakacji
- Wręczenie świadectw i.......................... 

HARMONOGRAM
UCZNIOWIE Z PASJĄ - BARTOSZ ORZOŁ
PROJEKTY

Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę absolwenta - Bartosza Orzoła.

Plakat

UCZNIOWIE Z PASJĄ - ALEKSANDRA TASAK
PROJEKTY

Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę absolwentki - Aleksandry Tasak.

Plakat

Niezbędnik dla rodziców dotyczący bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w wakacje
INNE

Rodzice bezwzględnie powinni sprawdzić organizatora wyjazdu w specjalnej internetowej bazie prowadzonej przez MEN www.wypoczynek.men.gov.pl Znajdują się w niej wszystkie informacje o obozach, koloniach i innych rodzajach wypoczynku. Rodzice muszą być pewni, że miejsce pobytu ich dziecka jest bezpieczne, a także nadzorowane przez służby publiczne. Jednocześnie przypominamy, że wszelkich informacji może udzielić także kurator oświaty, który sprawuje nadzór nad organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży.
Dodatkowo na stronie internetowej www.wypoczynek.men.gov.pl można znaleźć poradnik bezpiecznego wypoczynku. Również w serwisie bezpiecznyautobus.gov.pl wpisując numer rejestracyjny pojazdu otrzymają Państwo bezpłatną informację, czy autokar, który zawiezie dziecko na wakacje ma aktualne badania techniczne i polisę ubezpieczeniową.
Przydatną wiedzę o zagrożeniach dotyczących substancji psychoaktywnych można znaleźć na stronach internetowych: Wydziału Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji www.ore.edu.pl, Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii www.kbpn.gov.pl; www.dopalaczeinfo.pl oraz poradni internetowej: www.narkomania.org.pl. Dostępny jest również Ogólnopolski Antynarkotykowy Telefon Zaufania działający pod numerem 801 199 990, a także Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka – 800 12 12 12. Dodatkowo na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki www.msit.gov.plmożna znaleźć informator o zasadach bezpieczeństwa nad wodą „Bezpieczna woda”. Dobrze zapisać lub zapamiętać również numery alarmowe: WOPR – 600 100 100 i górskie numery ratunkowe 985 lub 601 100 300.

Warto pamiętać także o:
- odwiedzeniu strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych „Polak za granicą” www.polakzagranica.msz.gov.pl,
- bezpłatnej aplikacji iPolak – niezbędniku w podróży, gdzie są m.in. aktualne ostrzeżenia dla podróżujących publikowane przez MSZ. Aplikacja jest dostępna za darmo na stronie: www.msz.gov.pl/pl/ipolak,
- rejestracji wyjazdu za granicę za pośrednictwem bezpłatnego serwisu „Odyseusz”, www.odyseusz.msz.gov.pl. Dzięki rejestracji służby konsularne będą wiedziały o pobycie na terenie danego państwa i w razie konieczności mogą udzielić skutecznej pomocy, dresach polskich placówek dyplomatycznych i konsularnych wraz z telefonami kontaktowymi (dyżurnymi) – szczególnie ważne dla organizatorów wypoczynku letniego, kierowników wycieczek, wychowawców, opiekunów dzieci i młodzieży, sprawdzaniu stron internetowych wszystkich kuratoriów oświaty dedykowanych wypoczynkowi.

TECHNOLOGY FOR ECOLOGY
PROJEKTY

W dniach od 7 do 14.06 miał miejsce drugi z programu Erasmus + w czerwcu wyjazd grupy naszych uczniów na projekt „Technology for ecology” w Poroninie. Zawarliśmy wspaniałe znajomości z grupami z Grecji i Litwy, każdego dnia mieliśmy interesujące ekologiczne warsztaty. Oprócz warsztatów na w Poroninie było wiele ciekawych wyjazdów, m.in. do oczyszczalni ścieków „SEWIK”, do Urzędu miasta Zakopanego i gimnazjum w Nowym Targu.
Na zakończenie wyjazdu powstała strona internetowa na fb, a uczestnicy otrzymali świadectwa udziału w projekcie.

Galeria zdjęć
PODZIĘKOWANIA ZA WOLONTARIAT W DNIU 04.06.2017
INNE
Strona 1 z 148 1 2 3 4 > >>